Den bezpečnosti

nahrávám mapu....

20. 4. 2017   09:00 - 13:00

NZM Čáslav


Ve čtvrtek 20. dubna budou v Čáslavi opět houkat sanitky, zasahovat psovodi, hasiči a zdravotníci. Srdečně vás zveme na již třetí ročník akčního Dne bezpečnosti do areálu Muzea zemědělské techniky.

Na akci se podílejí město Čáslav, Policie ČR, ČČK, BESIP, HZS, ZZS a nadační fond Kryštůfek.

 

Kompletní fotogalerie loňského ročníku

 

V bohatém programu, který má za cíl prohloubit povědomí o činnosti jednotlivých složek a zásady poskytnutí první pomoci při ohrožení života, budou po zahájení starostou města Ing. Strnadem na hlavní předváděcí ploše muzea k vidění praktické ukázky práce složek IZS. Během celé akce budou návštěvníkům k dispozici další stanoviště s moderní používanou technikou složek IZS s prohlídkou a komentářem. Ukázky své práce na nich budou předvádět i ostatní složky Policie ČR, dále Městská Policie Čáslav, Nadační fond Kryštůfek záchranář a Český červený kříž oblastní spolek Kutná Hora.

Zároveň budou volně přístupné vybrané expoziční haly zdejšího muzea, kdy tak návštěvníci v rámci této akce mohou spatřit výstavu historických exponátů i zcela unikátní 2. ročník výstavy autíček a hraček „Klukovský sen, holčičkám vstup povolen“. K vidění budou i simulátor převrácení vozidla a vystoupení psovodů.

Kromě výše uvedených složek děkujeme i dalším firmám, které se na této akci různou formou podílejí, tedy společnostem AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o., Čáslav a Asig, s.r.o., dopravní značení Čáslav.