Národní zemědělské muzeum

s.p.o. Ministerstva zemědělství

Doporučujeme

2. 6. 2017 od 9 do 17 hodin

Naučná soutěžní stezka na dvoře doplněná ukázkami některých řemesel. Akce je zaměřená zejména na školní skupiny a rodiny s dětmi.

Zemědělský den leták

Jednotlivá stanoviště jsou věnována tématům z oboru zemědělství a potravinářství. Děti Číst více

Srdečně Vás zveme na jedno z nejhranějších představení Dívčí válka, které se koná 25. června 2017 od 19 hodin v zámecké zahradě na zámku Kačina.

Dívčí válka je nejúspěšnější a nejhranější ze všech divadelních her v České republice. Jeho atraktivnost Číst více

5 NZM A NTM letensky muzejni denVe čtvrtek 18. května mají všichni návštěvníci vstup do našeho muzea zdarma – slavíme Mezinárodní den muzeí.

 

Můžete nahlédnout do zákulisí probíhajících velkých změn a prohlédnout si stavbu a pokračující práce při “oživování” muzea. Vstup na stavbu Číst více

Výstava Království včel na zámku Kačina představuje jednotlivé varianty obydlí tohoto pracovitého hmyzu. Návštěvníci mají možnost odhalit rozmanitost a tajemství včelích úlů a zjistit, jak se včelám bydlí na zámku. Některé roje obývají krásně vyřezávané a zdobené historické včelí Číst více

Cukrářské řemeslo vnímané všemi smysly…

Přijďte v sobotu 13. května oslavit k nám do muzea svátek všech mlsalů – třetí ročník Cukrářských slavností. Kromě mlsání a nakupování můžete navštívit řadu dílniček či workshopů a sami si můžete vyzkoušet cukrářské řemeslo.

CUKRARI LETAK 2017 FIN   CUKRARI LETAK 2017 FIN2