Krásné paní se dvoří tři udatní rytíři. Ona ale neví, kterého zvolit, a proto si klade jednu podmínku. Její vyvolený musí vyhrát turnaj jen ve lněné kytlici. Odváží se rytíři jít do boje jen v obyčejné košili? A který z nich nakonec získá srdce krásné paní? Plenérové, napůl improvizované představení plné veršů, hudby, rytířských soubojů, hrdosti, lásky a smíchu.
Neděle 30. srpna 2020
Začátek představení v 15:00 hodin
Divadelní spolek JIŘÍ Poděbrady
Představení se odehrává v zámeckém parku a vybízí k posezení na dekách a karimatkách (pouze vlastních), v případě deštivého počasí se hraje v divadle.
Vstupné
- základní vstupné: 50 Kč
- snížené vstupné (děti, studenti, senioři): 30 Kč
Rezervace vstupenek:
- na e-mailu Nagama@seznam.cz (Kateřina Vaněčková) nebo online níže
Platba
- platba probíhá až na místě v areálu zámku u pořadatelů (nikoli na pokladně zámku) hodinu před začátkem představení až do začátku představení
- při koupi vstupenek rezervovaných online stačí ukázat notifikační e-mail o potvrzení rezervace
Kontakt
- dotazy ohledně online rezervací: tel. 720 759 399 (Eva Špírová)
- dotazy k divadelnímu představení a ostatním rezervacím: Nagama@seznam.cz, tel. 728 817 009 (Kateřina Vaněčková)