Pokladní v NZM Praha / DPP

Na prvním dojmu záleží, a proto hledáme sympatickou tvář na pokladnu v Praze

Pracovní náplň

  • prodej vstupenek a dalších doplňkových služeb
  • práce s finanční hotovostí
  • poskytování informací návštěvníkům

Požadujeme

  • příjemné vystupování
  • časová flexibilita (práce i o víkendech)
  • výborná znalost ČJ, AJ na dobré komunikační úrovni
  • uživatelská znalost MS Excel, MS Word, Google Drive
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • zkušenosti s prodejem a komunikací se zákazníky v kulturní oblasti výhodou

Nabízíme

  • práci v  prestižní kulturní instituci
  • práci na DPP
  • předpokládaný nástup: srpen/září 2024

Informace o pozici
Zaměstnavatel:
Jiří Maroušek, IČ 647 644 19 (poskytovatel pokladních služeb na základě dlouhodobé smlouvy s NZM)
tel. +420 777 299 201

Životopis zašlete do 18. 8. 2024 na e-mail distribucemarousek@seznam.cz.

Zajímá vás, co nového se u nás děje?